kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Worek Big Bag

Zamów kontener dzisiaj do godziny 10.00, a my dowieziemy go w ten sam dzień do godziny 16.30

Zobacz inne kontenery

W naszej ofercie znajdziesz niewielkie kontenery o pojemności 1 m3. Ten rodzaj zasobników ma formę dużych worków — tzw. Big Bagów. Big Bagi przeznaczone są do składowania niewielkiej objętości odpadów. Worki wykonane są z wytrzymałych włókien nylonowych, dzięki czemu sprawdzają się w gromadzeniu i przewozie odpadów o wadze nawet 1 tony.

Kontenery o pojemności 1 m3 są niezwykle poręczne. Nie wymagają organizacji dostawy w miejsce składowania odpadów. Jednocześnie ich niewielkie rozmiary i stosunkowo niewielka waga sprawiają, że mogą być odbierane przez niewielkie i zwrotne hydrauliczne dźwigi samochodowe. Dlatego też Big Bagi sprawdzają się doskonale  wszędzie tam, gdzie jest ograniczony dostęp dużych samochodów ciężarowych — np. na zamkniętych podwórkach, do których prowadzi stosunkowo niewielka brama, tak popularnych w Łodzi. Co więcej, niewielka waga wypełnionego kontenera pozwala na to, aby samochód odbierający worek nie musiał podjeżdżać bezpośrednio pod worek. HDSy wyposażone są w dźwig o wysuwanym ramieniu, który może nie tylko podnieść worek np. nad płotem, ale także z odległości kilkunastu metrów. 

Prowadzisz remont kuchni czy łazienki? Nie wiesz, jak wywieźć śmieci zgromadzone w worach Big Bar? KONTREM zrobi to za Ciebie! Zadzwoń!

Jakie są zalety worków Big Bag?

Big Bagi to kontenery, które charakteryzują się wysoką funkcjonalnością i elastycznością w zakresie zastosowań. Worki są stosunkowo nieduże i nie wymagają specjalnie przygotowanego, a nawet utwardzonego podłoża — generalnie można je wszędzie postawić. Niewielkie wymiary powodują, że nie zabierają dużo miejsca i można je postawić nawet w dość wąskich przejściach, pamiętając oczywiście o zachowaniu odpowiedniej wolnej przestrzeni umożliwiającej komunikację np. na chodniku.  

Big Bagi są proste w transporcie. Wyposażone są w duże uszy — uchwyty, dzięki którym bez problemu mogą być załadowane na naczepę HDSa. W związku z tym, że wymagają jedynie odbioru po wypełnieniu, a nie dostarczenia i odbioru, przez ciężarówkę z dźwigiem, są ekonomicznym rozwiązaniem dla każdego klienta.   

Co można gromadzić w workach Big Bag?

Big Bagi wykonane są z wytrzymałych włókien nylonowych, które są odporne na przecięcia i zapewniają odpowiedni udźwig. Dlatego możesz w nich gromadzić w zasadzie każdy rodzaj odpadów. Sprawdzą się podczas niewielkiego remontu (no. kuchni czy łazienki w mieszkaniu), jak i porządku na działce czy ogrodzie. 

W workach Big Bag z włókien nylonowych możesz gromadzić:

  • gruz
  • zmieszane odpady budowlane
  • zmieszane odpady
  • papę

Co więcej, Big Bagi sprawdzają się także w transporcie materiałów sypkich — takich jak tłuczeń, żwir, kamienie, granulaty i inne. 

Kto najczęściej korzysta z worków Big Bag?

Worki Big Bag są z powodzeniem stosowane na niewielkich placach budowy, gdzie występuje mała ilość odpadów pobudowlanych. Dlatego też powszechnie wykorzystywane są przez małych przedsiębiorców z branży budowlanej specjalizujących się w remontach domów i mieszkań. Big Bagi są popularne również wśród osób prywatnych, którzy korzystają z nich do gromadzenia odpadów pochodzenia organicznego powstałych po porządkach w ogrodach, parkach, działkach itp.