kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontenery na papę

Postaw na solidne kontenery na papę bitumiczną

W KONTREM oferujemy wynajem kontenerów na papę bitumiczną na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości. W ramach świadczonych usług nie tylko podstawiamy wybrany kontener pod wskazany adres, ale również zapewniamy odbiór papy bitumicznej. Realizujemy jednorazowe, cykliczne i pilne zlecenia dla klientów indywidualnych, firm remontowo-budowlanych i instytucji.

Papa bitumiczna to szkodliwy materiał. Nieprawidłowe obchodzenie się z nią może stwarzać zagrożenie dla ludzi i środowiska naturalnego. Dlatego lepiej postawić na profesjonalistów. W KONTREM dysponujemy stosownymi pozwoleniami na wywóz papy bitumicznej, a w naszej ofercie mamy różne kontenery, które pozwalają na bezpieczny transport materiału.

W zależności od ilości papy bitumicznej możesz zdecydować się na:

Kontener na papę bitumiczną

bezpieczny i skuteczny wywóz papy bitumicznej

Budujesz lub remontujesz nieruchomość i chcesz pozbyć się papy bitumicznej albo jej resztek zgodnie z prawem? Zamów kontener na papę bitumiczną i przekonaj się, że wywóz materiału nie musi być udręką. Sprawdź naszą ofertę już dziś i przestań przepłacać.

Nie wiesz, jaka pojemność kontenera na papę bitumiczną będzie odpowiednia? Nie przepłacaj – skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci w wyborze. Zależy Ci na czasie? Dzięki bogatemu doświadczeniu w branży, dużej liczbie kontenerów i rozbudowanej flocie transportowej jesteśmy w stanie zrealizować zamówienie nawet tego samego dnia!

wywóz papy
papa kontenery

ZAMÓW KONTENER DZISIAJ DO GODZINY 10.00,
A MY DOWIEZIEMY GO W TEN SAM DZIEŃ DO GODZINY 16.30

Co może znaleźć się w kontenerze?

Pamiętaj, istnieje szereg odpadów, które nie powinny znaleźć się w kontenerze na papę bitumiczną. Są to m.in. inne odpady budowlane, substancje chemiczne, tworzywa sztuczne, szkło, metale czy też odpady organiczne. Mogą one bowiem uszkodzić papę lub ją zanieczyścić, co uniemożliwiałoby jej recykling.

Żeby transport papy był bezpieczny i zgodny z przepisami, w kontenerze mogą znaleźć się wyłącznie takie odpady jak:

Chcesz skutecznie pozbyć się papy bitumicznej z placu budowy? Zamów kontener i zapomnij o problemie. My zajmiemy się całą resztą – podstawimy pojemnik zgodnie z Twoimi wymaganiami, a po napełnieniu odbierzemy odpady i przetransportujemy je w miejsce ich utylizacji. Chcesz poznać więcej szczegółów na temat oferty? Napisz do nas lub zadzwoń.