kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontenery na ziemię

Postaw na solidne kontenery na ziemię i sprawny wywóz odpadów

W KONTREM  oferujemy wynajem kontenerów na ziemię na terenie Łodzi i okolic. Nie tylko zajmujemy się podstawieniem kontenera pod wskazany adres, ale również zapewniamy odbiór odpadów i ich transport w miejsce utylizacji. Realizujemy zlecenia jednorazowe i cykliczne, a także pilne – jesteśmy w stanie dowieźć kontener na ziemię nawet w dniu przyjęcia zamówienia.

Działamy sprawnie, terminowo i zgodnie z wymogami formalno-prawnymi. Posiadamy niezbędne zezwolenia na odbiór i przewóz ziemi oraz innych odpadów. Dysponujemy również bogatym doświadczeniem. W efekcie jesteśmy w stanie sprostać nawet najtrudniejszym zleceniom, podstawiając w dane miejsce kilka kontenerów jednocześnie.

W naszej ofercie mamy kontenery na ziemię o różnych pojemnościach. Dzięki temu bez trudu dobierzesz wariant odpowiadający ilości wygenerowanych odpadów. Oferujemy:

 • kontener do wynajęcia 4 metry sześcienne

  Kontener 4 m³

  540,00 1944,00  z VAT
  Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • kontener do wynajęcia 7 metrów sześciennych

  Kontener 7 m³

  864,00 2808,00  z VAT
  Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page
 • kontener do wynajęcia 17 metrów sześciennych

  Kontener 17 m³

  1944,00 5400,00  z VAT
  Wybierz opcje This product has multiple variants. The options may be chosen on the product page

Kontener na ziemię

Skutecznie pozbądź się ziemi, torfu lub piasku

Chcesz wywieźć ziemię, piasek lub kamienie z placu budowy albo posesji? Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że wywóz specyficznych odpadów nie musi być problemem. Zamów kontener na ziemię już dziś. Zapewniamy minimum formalności i sprawną organizację przewozu nie tylko ziemi, ale i piasku, torfu czy też kompostu.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie kontenery na ziemię i inne odpady to wytrzymałe i solidne pojemniki, w których można bezpiecznie składować i transportować materiały sypkie. Są odporne na uszkodzenia mechaniczne i łatwe w użytkowaniu. W efekcie ich napełnienie nie powinno nastręczać żadnych trudności.

Nie wiesz, na jak pojemny kontener na ziemię się zdecydować? Chętnie pomożemy Ci w wyborze rozwiązania, które sprosta Twoim potrzebom.

kontener na ziemię

ZAMÓW KONTENER DZISIAJ DO GODZINY 10.00,
A MY DOWIEZIEMY GO W TEN SAM DZIEŃ DO GODZINY 16.30

kontener na ziemię

Jakie odpady można do nich wrzucić?

Zgodnie z obowiązującym prawem, w kontenerze na ziemię mogą znaleźć się tylko określone odpady, takie jak:

Istnieją odpady, których bezwzględnie nie można wrzucać do kontenera na ziemię. Są to m.in. plastikowe opakowania, śmieci biologiczne (np. resztki jedzenia), chemikalia, substancje chemiczne czy też urządzenia elektroniczne. Ich obecność w kontenerze mogłaby zaburzyć proces utylizacji.

Wynajem kontenera na ziemię nigdy nie był prostszy! Napisz do nas lub zadzwoń, a my zajmiemy się wszelkimi szczegółami. Dzięki temu pozbędziesz się odpadów szybko i zgodnie z prawem.