kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontener 7 m³

Zamów kontener dzisiaj do godziny 10.00, a my dowieziemy go w ten sam dzień do godziny 16.30

Zobacz inne kontenery

Najpopularniejszy rozmiar kontenerów, powszechnie wykorzystywany przez przedsiębiorców budowalnych i firmy specjalizujące się w utrzymaniu czystości i porządku. Zasobniki posiadają solidną i trwałą stalową konstrukcję, która odporna jest na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. 

Ich pojemność sprawia, że zapewniają skuteczne i bezpieczne gromadzenie odpadów w dużych ilościach. W efekcie nie wymagają szybkiego wywozu i opróżniania w krótkich odstępach czasu. To pozwala inwestorowi na optymalne zarządzanie kosztami obsługi gospodarki odpadami na budowie. Dostępne w naszej ofercie kontenery 7 m3 wyposażone są w niskie burty umożliwiające łatwy i sprawny załadunek. Co więcej, kontenery z KONTREM posiadają uchylne burty, które pozwalają na wjechanie do kontenera np. taczką, co przyspieszy rozładunek śmieci.

Nie wiesz, jak zorganizować gospodarkę odpadami na budowie? Szukasz rozwiązań skrojonych na Twoje potrzeby? Zadzwoń do KONTREM! 

Kontenery o pojemności 7 m3 to zasobniki wymagające odpowiedniego przygotowania terenu. Powinny być postawione na utwardzonym terenie, który będzie w stanie utrzymać zasobnik pomimo dużej wagi. Co więcej, kontener musi być postawiony w miejscu zapewniającym możliwość dojazdu dla samochodów ciężarowych typu HDS. To one będą odpowiedzialne za dostarczenie pustego i odbiór zapełnionego kontenera na odpady. 

Wynajmij kontener dostosowany do swoich potrzeb

W naszej firmie nie tylko wynajmiesz kontener na gruz czy kontener na odpady zmieszane. W naszej gestii także dowieziemy zasobnik na śmieci we wskazane miejsce i odbierzemy go po wypełnieniu. Co więcej, w KONTREM możesz liczyć na błyskawiczną realizację zamówienia — zamawiasz kontener do godziny 10.00 i jeszcze tego samego dnia dostarczamy go we wskazane miejsce. Dysponujemy kompletnym parkiem samochodów z dźwigiem samochodowym, dzięki czemu szybko dostarczamy kontenery w każdym rozmiarze.

Nie wiesz, jaki kontener na odpady będzie odpowiedni do Twoich potrzeb? Skontaktuj się z nami — nasi konsultanci pomogą wybrać zasobnik o pojemności, która spełni Twoje potrzeby. W ofercie KONTREM znajdziesz także kontenery o większych i mniejszych pojemnościach. 

Jakie odpady można przechowywać w kontenerze o pojemności 7 m3?

Zasobniki na odpady o pojemności 7 m3 są najpopularniejszym sposobem na gromadzenie różnorodnych odpadów. 

Kontenery na odpady o pojemności 7 m3 sprawdzą się do przechowywania:

  • gruzu, w tym płytki ceramiczne, glazurę, beton, cegły, tłuczeń, dachówki, elementy metalowe i drewniane czy szkło
  • zmieszanych odpadów budowlanych, w tym gruz oraz tworzywa sztuczne, materiały izolacyjne, papier i tekturę oraz inne odpady budowalne typu uszki po farbie, wykładziny itp.
  • zmieszanych odpadów — w takich kontenerach można w zasadzie przechowywać wszystko oprócz odpadów budowlanych, opon, chemikaliów, czy materiałów radioaktywnych
  • gabarytów — to kontenery przeznaczone do gromadzenia mebli, dużych zabawek np. trampolin czy huśtawek, dużego AGD, sprzętu sportowego czy maszyn budowlanych
  • papy – w kontenerze z papą mogą znajdować się przedmioty związane z papą bitumiczną, tj. płyty, masy, kleje bitumiczne, papy termozgrzewalne itp.
  • ziemi — kontener o takim przeznaczeniu może zawierać także wszelkiego rodzaju kruszywa, nawozy organiczne, kompost czy trawnik w rolkach
  • gałęzi — liście, gałęzie drzew i krzewów, pnącza itp.

Gdzie wykorzystuje się kontenery 7 m3?

Średnie kontenery są powszechnie wykorzystywane przez małe i średnie przedsiębiorstwa z branży budowlanej oraz firmy zajmujące się utrzymaniem zieleni czy porządkami. Pojemność 7 m3 pozwala zgromadzić wystarczająco dużą ilość odpadów nawet na placu budowy o średniej wielkości przy jednoczesnym zoptymalizowanym okresie wymiany lub opróżnienia zasobnika.