kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontenery na drewno

Kontenery na drewno – szybko i skutecznie pozbądź się odpadów drewnianych

Chciałbyś efektywnie i zgodnie z obowiązującymi przepisami pozbyć się odpadów drewnianych? Zamów nasze specjalne konteneryi na drewno, co ułatwi porządkowanie terenu. Oferujemy elastyczne terminy wynajmu, różnorodne rozmiary kontenerów na odpady oraz szybką obsługę. Sprawdź naszą atrakcyjną ofertę już teraz!

Kontener na drewno

Postaw na solidny kontener na drewno i sprawny wywóz odpadów

W KONTREM wynajmujemy kontenery na drewno dla mieszkańców Łodzi i okolic. W ramach naszej oferty dostarczamy kontener bezpośrednio pod wskazany adres, a po jego zapełnieniu odbieramy i przewozimy go do miejsca przeznaczonego do utylizacji.

Zapewniamy dostęp do solidnych i zróżnicowanych pod względem pojemności kontenerów na drewno. W zależności od Twoich potrzeb możemy zaproponować:

  • kontener 4 m3,
  • kontener 7 m3,
  • kontener 17 m3,
  • kontener 36 m3.
kontenery na drewno

ZAMÓW KONTENER DZISIAJ DO GODZINY 10.00,
A MY DOWIEZIEMY GO W TEN SAM DZIEŃ DO GODZINY 16.30

kontenery na drewno

Jakie odpady mogą się znaleźć w kontenerze na drewno?

Obsługujemy zlecenia jednorazowe, cykliczne oraz pilne zarówno dla klientów indywidualnych, firm, jak i instytucji. Gwarantujemy minimalną ilość formalności i szybką obsługę. Oferujemy także fachowe doradztwo przy wyborze odpowiedniej pojemności kontenerów na gałęzie i drewno, co pozwoli ci uzyskać właściwy pojemnik, unikając jednocześnie nadmiernych kosztów.

Skupiamy się na zadowoleniu klienta i proponujemy atrakcyjne ceny, konkurując z innymi ofertami.