kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontenery na gabaryty

Odpady wielkogabarytowe? To żaden problem!

W KONTREM oferujemy wynajem kontenerów na odpady wielkogabarytowe na terenie Łodzi i okolic. W ramach naszych usług nie tylko podstawiamy wybrany wariant pod wskazany adres, ale również zapewniamy odbiór odpadów wielkogabarytowych i ich odpowiednią utylizację. Realizujemy zlecenia zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm, oferując dostęp do kontenerów różnego typu, takich jak:

Kontener na gabaryty

Skutecznie pozbądź się odpadów o dużych rozmiarach

Przeszkadzają Ci stare meble lub zużyty sprzęt AGD? Wynajmij kontener na gabaryty i pozbądź się niepotrzebnych śmieci szybko i zgodnie z prawem. Sprawdź naszą ofertę i przekonaj się, że wywóz odpadów wielkogabarytowych może być skuteczny, a zarazem atrakcyjny cenowo.

Każdy dostępny w naszej ofercie kontener na odpady wielkogabarytowe to najwyższej klasy zbiornik, wykonany z trwałych materiałów. Dzięki temu jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie czynników zewnętrznych. Jest też wygodny w załadunku, co zawdzięcza specjalnej konstrukcji z niskimi burtami.

Nie wiesz, jak uporać się z odpadem wielkogabarytowym? Zadzwoń do nas lub napisz. Chętnie udzielimy Ci niezbędnych wskazówek i profesjonalnego wsparcia. Działamy sprawnie i skutecznie odpowiadamy na potrzeby naszych klientów, niezależnie od skali przedsięwzięcia.

wywóz gabarytów

ZAMÓW KONTENER DZISIAJ DO GODZINY 10.00,
A MY DOWIEZIEMY GO W TEN SAM DZIEŃ DO GODZINY 16.30

wielkogabarytowe

Co można umieścić w wynajętym kontenerze?

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, odpady wielkogabarytowe to śmieci komunalne o dużych rozmiarach, które nie mieszczą się do standardowych pojemników na odpady, jakie są dostępne w danej lokalizacji. Dlatego ich wywóz jest ściśle regulowany. Do wynajętego kontenera na gabaryty możesz wrzucić m.in.:

Pamiętaj, do kontenera na odpady wielkogabarytowe nie należy wrzucać m.in. żywności i odpadów niebezpiecznych (np. łatwopalnych, toksycznych lub radioaktywnych) Również opakowania z tworzyw sztucznych, odpady sanitarne, odpady zielone, a nawet niewielkie ilości odpadów budowlanych powinny trafić do innego kontenera.

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się odpadów wielkogabarytowych, które zalegają w Twojej piwnicy? Skontaktuj się z nami. Wywóz gabarytów nie ma przed nami żadnych tajemnic. Z chęcią pomożemy Ci uporać się problemem.