kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontener 17 m³

Zamów kontener dzisiaj do godziny 10.00, a my dowieziemy go w ten sam dzień do godziny 16.30

Zobacz inne kontenery

Kontenery o pojemności 17 m3 to duże zasobniki przeznaczone na bezpieczne i skuteczne gromadzenie odpadów. Dedykowane są w szczególności branży budowlanej i związanej z utrzymaniem zieleni i porządku. Doskonale sprawdzą się w przechowywaniu odpadów wielkogabarytowych.

Jakie są zalety kontenerów 17m3? Te duże zasobniki posiadają stalową, wytrzymałą konstrukcję odporną na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne. W naszej ofercie kontenery o pojemności 17m3 mają niskie burty, dzięki czemu ich załadunek jest stosunkowo prosty. Co więcej, nasze zasobniki posiadają otwierane burty-drzwi z tyłu, co sprawia, że nie musisz ręcznie rozładowywać taczki z odpadami — wystarczy, że opuścisz burtę i wjedziesz do wnętrza taczką i wyrzucisz z niej zawartość. To sprawia, że uzupełnianie kontenerów jest łatwe i szybkie oszczędzając Twój czas. 

Szukasz dużego kontenera na odpady budowlane? Zamów u nas kontener 17 m3, w którym zgromadzisz wszystkie śmieci z budowy!  

Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie wynajmu kontenerów. Pożyczając kontener o pojemności 17 m3 możesz zdecydować się na usługę dostarczenia go we wskazane przez siebie miejsce oraz odbiór po wypełnieniu. Nasza firma zapewni bezpieczna utylizację Twoich śmieci i przekaże je podmiotowi odpowiedzialnemu za ich gromadzenie na wysypisku, utylizację i recykling. 

Przygotuj teren pod kontener

Kontenery o pojemności 17 m3 to ciężkie zasobniki, które wymagają stabilnego podłoża. Można jest postawić w miejscach, gdzie teren jest odpowiednio utwardzony i najlepiej stosunkowo równy. Co więcej, inwestor musi zapewnić dostęp do kontenera w postaci utwardzonej drogi, po której będzie mógł poruszać się HDS. Musisz wiedzieć, że tylko hydrauliczny dźwig samochodowy będzie w stanie dostarczyć i rozładować, a następnie załadować na platformę i odwieźć wypełniony zasobnik. 

Co można gromadzić w kontenerach o pojemności 17 m3?

Zasobniki o kubaturze 17 m3 sprawdzają się w gromadzeniu odpadów różnego rodzaju. Możesz w nich bezpiecznie przechowywać:

  • gruz, w tym śmieci powstałe w wyniku rozbiórki budynków
  • zmieszane odpady budowlane, gdzie oprócz tradycyjnego gruzu, elementów metalowych, szklanych czy drewnianych włożysz materiały izolacyjne, czy tworzywa sztuczne
  • odpady zmieszane — przeznaczone do gromadzenia wszystkich rodzajów śmieci z wyłączeniem chemikaliów czy opon
  • gabaryty — czyli wszystkie duże i nieporęczne przedmioty typu AGD, huśtawki, maszyny, meble itp.
  • papę termozgrzewalną i wszystkie prodykty związane z montażem papy bitumicznej, w tym kleje, izolacje, masy itp.
  • ziemia — w takim kontenerze możesz gromadzić oprócz ziemi kruszywa, kompost, nawozy organiczne, a nawet trawę w rolkach
  • gałęzie — sprawdzony sposób na bezpieczne gromadzenie odpadów organicznych związanych z utrzymaniem porządku na terenach zielonych, w tym traw, gałęzi drzew i krzewów, liści itp.

Gdzie wykorzystywane są najczęściej kontenery o pojemności 17 m3?

Duża pojemność zasobników sprawia, że mogą one pomieścić nawet 17 m3 śmieci. W efekcie często takie kontenery stosuje się na dużych budowach czy na ogródkach działkowych lub cmentarzach, gdzie pełnią rolę zbiorczego kontenera na odpady dla wszystkich użytkowników. Wykorzystuje się je także na osiedlach domków jednorodzinnych np. jako kontener na odpady gabarytowe. Duża pojemność zasobników sprawia, że wymagają one stosunkowo rzadkiej wymiany, co pozwala ograniczyć koszty ich eksploatacji.