kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontenery na gałęzie

Postaw na solidny kontener na gałęzie i sprawny wywóz odpadów zielonych

W KONTREM oferujemy wynajem kontenerów na gałęzie na terenie Łodzi i okolic. W ramach naszych usług podstawiamy pojemnik pod wskazany adres, a po napełnieniu odbieramy go i transportujemy w miejsce utylizacji. Dysponujemy niezbędnymi pozwoleniami na wywóz odpadów zielonych i realizujemy go zgodnie z wymogami formalno-prawnymi.

Zapewniamy dostęp do solidnych i zróżnicowanych pod względem pojemności kontenerów na gałęzie. W efekcie można je wykorzystać nawet podczas prac w wymagającym terenie i łatwo dopasować do ilości odpadów zielonych. W zależności od Twoich potrzeb możemy zaproponować:

Kontener na gałęzie

szybko i skutecznie rozpraw się z odpadami zielonymi

Chcesz skutecznie i zgodnie z prawem pozbyć się odpadów zielonych z posesji, ogrodu lub parku? Zamów kontener na gałęzie, a porządkowanie terenu stanie się łatwiejsze. Sprawdź naszą ofertę. Zapewniamy elastyczne terminy wynajmu kontenerów, zróżnicowane rozmiary pojemników na odpady i szybką obsługę.

Realizujemy zamówienia jednorazowe, regularne i pilne dla klientów indywidualnych, firm i instytucji. Zapewniamy minimum formalności i szybką obsługę. Służymy również profesjonalnym doradztwem w doborze pojemności kontenera na gałęzie. Dzięki temu otrzymasz odpowiedni pojemnik, a jednocześnie nie przepłacisz.

Dysponujemy dużą liczbą kontenerów i rozbudowaną flotą transportową. Dzięki temu dotrzymujemy terminów i jesteśmy w stanie zrealizować nawet wymagające i pilne zlecenia. Działamy sprawnie i z poszanowaniem najwyższych standardów obsługi. Dbamy o satysfakcję klienta i oferujemy konkurencyjne ceny.

ZAMÓW KONTENER DZISIAJ DO GODZINY 10.00,
A MY DOWIEZIEMY GO W TEN SAM DZIEŃ DO GODZINY 16.30

Jakie odpady mogą się znaleźć w kontenerze na gałęzie?

Do kontenera na gałęzie mogą trafić odpady zielone z posesji, ogrodu czy też parku, takie jak:

Pamiętaj, część odpadów zielonych może wymagać odpowiedniego przygotowania, zanim zostanie umieszczona w kontenerze na gałęzie. W przeciwnym razie ich utylizacja nie będzie efektywna, a nawet może okazać się niemożliwa.

Odpady zielone nie muszą być Twoją zmorą. Wystarczy, że zamówisz kontener na gałęzie, a łatwo się ich pozbędziesz. Napisz do nas lub zadzwoń, by uzyskać informacje o dostępności kontenerów w terminie, który Cię interesuje.