kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontenery na odpady budowlane

Łatwo dopasuj kontener na odpady budowlane do ilości śmieci

ioru kontenera na terenie Łodzi i okolic. Dzięki kompleksowej obsłudze nie musisz się o nic martwić. Zamów kontener, a my w wybranym przez Ciebie terminie podstawimy go pod wskazany adres, a po zapełnieniu – przewieziemy śmieci zmieszane do utylizacji lub odzysku.

Z naszej oferty mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i firmy budowlane. Wybieraj spośród kontenerów o różnej pojemności i zamów wariant najlepiej dostosowany do skali remontu lub rozbiórki. W zależności od ilości odpadów możesz wynająć:

Kontener na odpady budowlane

Postaw na skuteczny wywóz śmieci z budowy

Chcesz pozbyć się starych pustaków, zużytych elementów metalowych czy też resztek materiałów izolacyjnych? Zamów kontener na zmieszane odpady budowlane i skutecznie rozpraw się ze śmieciami powstałymi podczas prac budowlanych, remontowych lub rozbiórkowych. Sprawdź naszą ofertę i nie martw się wywozem odpadów z placu budowy lub posesji.

Każdy kontener na odpady zmieszane to solidny i wytrzymały pojemnik, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i szkodliwy wpływ czynników zewnętrznych. W efekcie mogą do niego trafiać różne rodzaje śmieci, w tym np. profile metalowe, wełna mineralna czy też kawałki betonu.

Nie wiesz, co wybrać? Jako eksperci w branży jesteśmy w stanie doradzić, jaki kontener na odpady budowlane będzie optymalnym rozwiązaniem. A może szukasz firmy, która zajmie się wywozem gruzu? W tej kwestii również możemy Ci pomóc. Skontaktuj się z nami, a otrzymasz niezbędne wsparcie, niezależnie od rodzaju śmieci i skali przedsięwzięcia.

ZAMÓW KONTENER DZISIAJ DO GODZINY 10.00,
A MY DOWIEZIEMY GO W TEN SAM DZIEŃ DO GODZINY 16.30

Kontenery dla odpadów budowlanych – co może do nich trafić?

Z uwagi na fakt, że odpady pobudowlane mogą być niebezpieczne dla środowiska, ich zbiórka musi odbywać się zgodnie z prawem. Do przeznaczonych na nie kontenerów powinny trafić określone kategorie śmieci, w tym m.in.:

Jeśli chcesz wywieźć gruz zmieszany, tworzywa sztuczne, odpady wielkogabarytowe lub odpady zielone, sprawdź naszą ofertę na pozostałe kontenery albo napisz do nas lub zadzwoń. Oferujemy indywidualne podejście i minimum formalności.