kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontenery na gruz

Postaw na wytrzymałe kontenery i skuteczny wywóz gruzu

W KONTREM oferujemy wynajem kontenerów i wywóz gruzu na terenie Łodzi i okolic. Nasze usługi świadczymy zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm budowlanych, remontowych i rozbiórkowych. Posiadamy niezbędne zezwolenia w zakresie odbioru gruzu, a każdy wywóz realizujemy zgodnie z wymogami formalno-prawnymi i poszanowaniem środowiska.

Zapewniamy minimum formalności i wygodę. Dowozimy kontener na gruz pod wskazany adres, a w ustalonym terminie (lub po zapełnieniu) wywozimy go. Zamówienie złożone w godzinach porannych jesteśmy w stanie zrealizować nawet tego samego dnia.

W zależności od zakresu prac remontowo-budowlanych lub rozbiórkowych i przewidywanej ilości powstałych odpadów możesz zdecydować się na:

Kontener na gruz

Łatwo dopasuj wariant do indywidualnych potrzeb

Prowadzisz prace remontowo-budowlane i chcesz pozbyć się odpadów, które powstały w ich wyniku? W naszej ofercie znajdziesz solidne i trwałe kontenery na gruz. Wybieraj spośród wariantów o różnej pojemności – szybko pozbądź się gruzu z placu budowy i zapomnij o problemie.

Każdy nasz kontener na gruz to solidny i wytrzymały pojemnik na odpady budowlane, który został wykonany z trwałego materiału. W efekcie jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i doskonale sprawdza się w użytku profesjonalnym, np. na różnego rodzaju placach budów. Chcesz pozbyć się gruzu, lecz nie wiesz, jaki kontener na śmieci będzie dla Ciebie optymalnym rozwiązaniem? Skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dokonać odpowiedniego wyboru.

ZAMÓW KONTENER DZISIAJ DO GODZINY 10.00,
A MY DOWIEZIEMY GO W TEN SAM DZIEŃ DO GODZINY 16.30

Kontener na gruz - jakie odpady?

Zgodnie z przepisami, nie wszystkie śmieci, które powstają w trakcie prac remontowo-budowlanych, mogą trafić do tego samego pojemnika. Dlatego oferujemy kontenery na czysty gruz, jak i kontenery na zmieszane odpady budowlane. Wynajem i wywóz tych pierwszych jest tańszy, gdyż czysty gruz można od razu przetworzyć.

W kontenerze na gruz mogą się znaleźć m.in.:

Nie wiesz, co zrobić z gruzem lub z innymi odpadami, które powstały podczas remontu lub rozbiórki? Napisz do nas lub zadzwoń. W ofercie znajdziesz nie tylko kontenery budowlane, lecz również pojemniki np. na odpady wielkogabarytowe czy też odpady zielone.