kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontenery na odpady zmieszane

Dopasuj kontener na odpady zmieszane do indywidualnych potrzeb

Chcesz wyrzucić większą ilość śmieci? Żeby pozbyć się odpadów, musisz jedynie zamówić kontener o odpowiedniej pojemności. Resztę zrobimy za Ciebie. Nie wiesz, jaka pojemność kontenera będzie optymalna? Napisz do nas lub zadzwoń, a pomożemy Ci w doborze właściwego wariantu. Dzięki temu łatwo pozbędziesz się śmieci, a jednocześnie nie przepłacisz.

W naszej ofercie mamy kontenery na odpady zmieszane o różnych pojemnościach. Bez trudu dopasujesz więc pojemnik do indywidualnych potrzeb. Możesz zdecydować się na:

Kontener na odpady zmieszane

Postaw na sprawny wywóz śmieci zmieszanych

Chcesz pozbyć się większych ilości puszek, szkła lub tekstyliów? Wynajmij kontener na odpady zmieszane i zapomnij o problemie. W naszej ofercie mamy różne warianty kontenerów na śmieci. Z łatwością więc dopasujesz model do indywidualnych potrzeb. Sprawdź, jak możemy Ci pomóc.

Bez problemów dopasuj kontener na odpady zmieszane do indywidualnych potrzeb

W KONTREM oferujemy wynajem kontenerów na odpady zmieszane na terenie Łodzi i okolicznych miejscowości. Podstawiamy wybrany wariant pod wskazany adres, a także zapewnimy odbiór kontenera po jego zapełnieniu. Realizujemy zarówno jednorazowe, jak i cykliczne zlecenia dla klientów indywidualnych, firm budowlanych i przemysłowych czy też instytucji. Wykonujemy także zamówienia pilne i ekspresowe.

kontener na śmieci
kontener na śmieci zmieszane

ZAMÓW KONTENER DZISIAJ DO GODZINY 10.00,
A MY DOWIEZIEMY GO W TEN SAM DZIEŃ DO GODZINY 16.30

kontener na śmieci

Co może znaleźć się w kontenerze na odpady zmieszane?

Działamy sprawnie i terminowo. Każde zamówienie realizujemy zgodnie z wymogami formalno-prawnymi i poszanowaniem środowiska naturalnego. Posiadamy stosowne zezwolenia na odbiór i wywóz śmieci oraz dbamy o najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Chcesz mieć pewność, że w interesującym Cię terminie nasza firma będzie mogła wykonać zlecenie? Zamów kontener już dziś.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami, do kontenera na odpady zmieszane mogą trafić określone śmieci, w tym m.in.:

Chcesz wywieźć złom, gruz lub gabaryty? A może przeszkadzają Ci inne odpady? Wynajem kontenera nigdy nie był prostszy! Wystarczy, że skontaktujesz się z nami, a my zorganizujemy wywóz śmieci. Niezależnie od wielkości zlecenia możesz liczyć na nasze kompleksowe wsparcie.