kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontener 4 m³

Zamów kontener dzisiaj do godziny 10.00, a my dowieziemy go w ten sam dzień do godziny 16.30

Zobacz inne kontenery

Kontenery na odpady o pojemności 4m3 to najmniejsze zasobniki o stalowej konstrukcji przeznaczone do składowania odpadów. Charakteryzują się one solidną konstrukcją, która umożliwia skuteczne i bezpieczne składowanie i magazynowanie wszelkiego typu odpadów. 

Kontenery o pojemności 4 m3 posiadają niskie burty, które ułatwiają jego zapełnienie. Warto dodać, że u nas znajdziesz kontenery na odpady o pojemności 4 m3, które posiadają opuszczaną burtę, co zasadniczo ułatwia załadunek i rozładunek śmieci. Teraz do kontenera możesz wjechać taczką, wysypać odpady i zamknąć zasobnik. Wszystko szybko i bez wysiłku — bez konieczności przesypywania śmieci z taczki do kontenera. 

Kontenery o pojemności 4 m3 wymagają utwardzonej podłoża, na którym można posadowić zasobnik. Pamiętaj także, że dostawa i odbiór kontenera wykonują samochody ciężarowe, które wymagają utwardzonej drogi dojazdowej. Warto zaznaczyć, jeśli planujesz postawić kontener w miejscu publicznym, prawdopodobnie będziesz potrzebować zgody właściciela nieruchomości. Dotyczy to także dróg, chodników itp., gdzie wymagana będzie zgoda na zajęcie pasa drogowego.

Zamów kontener dzisiaj do godziny 10.00, a my dowieziemy go w ten sam dzień do godziny 16.30! 

Wynajmij kontener w sprawdzonej firmie!

Chcesz skorzystać z kontenerów o pojemności 4 m3? Wynajmij go w naszej firmie! KONTREM w Łodzi nie tylko wynajmie Ci kontener, ale również zadba o jego dowóz i odbiór po zapełnieniu. Transport kontenerów wykonujemy za pomocą specjalistycznych pojazdów z dźwigiem hydraulicznym — czyli tzw. HDSów, które doskonale sprawdzają się w przewozie dużych i ciężkich ładunków. 

Co możesz gromadzić w kontenerach o pojemności 4m3

Kontenery o pojemności 4 m3, dzięki stalowej konstrukcji i wytrzymałym burtom, doskonale sprawdzają się do gromadzenia wszelkiego typu odpadów. W zasobnikach można przechowywać:

  • gruz
  • zmieszane odpady budowlane
  • zmieszane odpady
  • gabaryty
  • papę
  • ziemię
  • gałęzie

Zamawiając kontener o pojemności 4 m3 należy zawczasu wybrać, jaki rodzaj odpadów będzie w nich przechowywany. Wśród naszych klientów najpopularniejsze są kontenery o pojemności 4 m3 przeznaczone na zmieszane odpady budowlane. Taki kontener pozwala na gromadzenie i bezpieczne przechowywanie wszystkich rodzajów odpadów powstających na budowie czy podczas remontu — od starych paneli, płytek, rzez ceramikę sanitarną, a nawet stare cegły, gruz czy elementy drewniane, plastikowe i inne. Co więcej, możesz do niego wrzucić również szkło czy opakowania po gipsie, kleju czy cemencie. 

Kontenery o pojemności 4m3 – dla kogo są przeznaczone?

Kontenery o pojemności 4 m3 sprawdzą się doskonale do gromadzenia i bezpiecznego przechowywania odpadów pobudowlanych na przykład podczas generalnego remontu domu czy mieszkania. Często korzystają z nich firmy budowlane realizujące prace remontowe lub niewielkie budowy. Ten typ kontenerów sprawdzi się także doskonale podczas większych prac porządkowych w dużych ogrodach czy parkach. Będzie doskonały do gromadzenia gałęzi, ziemi, pisaku, trawy.