kontrem logo
Napisz

kont-rem@o2.pl

Zadzwoń

+48 512 612 273

Kontener 36 m³

Zamów kontener dzisiaj do godziny 10.00, a my dowieziemy go w ten sam dzień do godziny 16.30

Zobacz inne kontenery

Przygotuj teren pod kontener

Kontenery o pojemności 36 m3 pozwalają na gromadzenie bardzo dużej ilości odpadów. W efekcie zasobniki stają się wyjątkowo ciężkie. Dlatego też do posadowienia wymagają odpowiednio przygotowanego miejsca, które winno być dobrze utwardzone i płaskie, w dodatku z dostępem do utwardzonej drogi, dzięi której będzie możliwość dostarczenia ich i odbioru przez hydrauliczny dźwig samochodowy. 

Poznaj zalety kontenerów o pojemności 36 m3

Z powodu dużej pojemności kontenery na odpady o pojemności 36 m3 doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie generowana jest duża ilość różnorodnych śmieci. Zasobniki posiadają stalową konstrukcję, która jest wyjątkowo wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne i odporna na warunki atmosferyczne. Wymiary kontenera 36 m3 mają podstawę taką samą jak kontenery o pojemności 17 m3, ale zarazem posiadają znacznie wyższe burty, których wysokość sięga 2,5 m. Taka wysokość burt może utrudniać zapełnienie zasobnika. Dlatego też dostępne w KONTREM kontenery mają burty uchylne, co powoduje, że można do nich wrzucać odpady bez konieczności wykorzystywania dużych maszyn takich jak koparki — na przykład za pomocą taczki. 

Co więcej, KONTREM w Łodzi błyskawicznie realizuje zamówienia na kontenery na odpady. Jeśli do godziny 10.00 zamówisz kontener o pojemności 36 m3, to zostanie dostarczony jeszcze tego samego dnia w e wskazane przez Ciebie miejsce. To pozwala na łatwiejszą i bardziej płynną realizację zamierzonych prac. 

Jakie śmieci można gromadzić w kontenerze o kubaturze 36 m3?

Stalowe zasobniki 36 m3 zapewniają możliwość pomieszczenia bardzo dużej ilości odpadów. W związku z tym mają swoje ograniczenia w zakresie wagi — tj. kontener o pojemności 36 m3 wypełniony po brzegi gruzem będzie zbyt ciężki do załadunku nawet przez największe hydrauliczne dźwigi samochodowe. Stąd też tak duże zasobniki nie są dedykowane do gromadzenia gruzu, ziemi czy papy. 

Kontenery o pojemności 36 m3 za to z powodzeniem sprawdzą się do gromadzenia: 

  • zmieszanych odpadów budowlanych
  • zmieszanych odpadów
  • gabarytów
  • gałęzi